Współpraca z ABC DATA
Współpraca z ABC DATA
  • Post category:aktualnosci

Od września 2017 r. współpracujemy i działamy jako parter logistyczny dla ABC Data S.A. na terenie Warszawy. Codziennie kurierzy Goniec Sp. z o.o. odbierają przesyłki bezpośrednio z Magazynu ABC Data. 

Odbiór odbywa się w dwóch oknach czasowych: porannym, tj. 7.00 – 8.00 oraz popołudniowy, tj.  13.00 – 14.00. Następnie w wyznaczonych przedziałach czasowych przesyłki są dostarczane do odbiorców biznesowych na terenie stolicy. 

Na moment pisania tej aktualności Goniec Sp. z o.o. ma na koncie przewiezione ponad 35 000 paczek dla ABC Data. Spółka ABC Data jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce. Ponadto działa bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowo Wschodniej. Zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług z zakresu dystrybucji (IT, RTV, AGD i wielu innych branżach).

Współpraca z firmą Goniec pozwala na skuteczną realizację jednego z kluczowych celów operacyjnych, jakim jest stałe podnoszenie jakości usług logistycznych i zapewnienie szybkiej, skutecznej dostawy towarów w trybie „Same Day”  na terenie Warszawy – mówi Piotr Sędziak, Dyr. Operacyjny,  Prokurent w firmie ABC Data. – Dostawy tego samego dnia to opcja, która doskonale uzupełnia ofertę e-commerce ABC Data pozytywnie wpływając na konkurencyjność naszej oferty handlowej – dodaje.

Dzięki wypracowanym wspólnie z klientem procesom operacyjnym skuteczność serwisu jest bardzo wysoka i kształtuje się na poziomie 99% – mówi Sebastian Piwowarczyk, Prezes Zarządu Goniec Sp. z o.o.