Jesteśmy firmą kurierską dostarczającą przesyłki kurierskie na terenie Warszawy w modelu „Same Day”. Ten model współpracy zakłada odbiór i dostawę przesyłek kurierskich tego samego dnia. Nasz standardowy termin realizacji usługi wynosi do 4 godzin, jednak zamawiając usługę Direct ten czas skraca się do 2 godzin. Co ważne, u nas czas realizacji usługi kurierskiej liczy się od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia. Nie jest to zatem czas dostawy przesyłki, a czas odbioru i dostawy.

Goniec to unikalne połączenie ludzi, sprzętu i technologii

Ludzie

Nasz zespół tworzą niesamowici ludzie. Wszyscy dzielimy wspólną pasję, jaką jest dostawa przesyłek kurierskich w systemie „Same Day”. Chcemy być postrzegani jako kurier „z twarzą”, dlatego do naszego zespołu przyjmujemy osoby: otwarte, pomocne i odpowiedzialne. Nad terminowością naszej pracy czuwa Dział Operacyjny. 

Sprzęt

Naszą bazę sprzętową stanowią samochody osobowe Dacia, a także skutery i rowery. Nasi kurierzy wyposażeni są w czujniki GPS co w połączeniu z systemem, umożliwia efektywnie sterowaniem ich czasem pracy. 

Technologia

Proces zamawiania, odbioru i dostawy przesyłek jest w pełni zautomatyzowany i sterowany za pomocą systemu informatycznego Goniec Dispatch Center. System przesyła zlecenia naszym kurierom, którzy odbierają je za pomocą aplikacji mobilnej. System pozwala także na wyznaczenie najbardziej optymalnej trasy dotarcia do celu. Integracja z systemami zewnętrznymi daje z kolei możliwość automatycznego przekazywani zleceń naszym podwykonawcom w systemie krajowym i międzynarodowym. 

Dlaczego warto współpracować z Gońcem?

24 lata na rynku

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W branży przesyłek kurierskich w Warszawie działamy od 1994 r. Firma od tego czasu przeszła wiele zmian, w tym o charakterze własnościowym, formalno-prawnym i technologicznym. Od 2011 r. działamy w formie spółki z o.o.

Doświadczenie i wiedza

Ponad dwie dekady pracy w branży usług kurierskich pozwalają na realizację usług na najwyższym poziomie. Za nami setki rozwiązanych problemów, natury logistycznej, prawnej czy organizacyjnej. Nasz zespół to bogate źródło doświadczeń i wiedzy na temat funkcjonowania przesyłek miejskich. 

Terminowość

98,98% przesyłek miejskich dostarczamy w umówionym czasie realizacji usługi kurierskiej. Nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby odebrać od Państwa przesyłkę jak najszybciej i terminowo dostarczyć ją w zlecone miejsce. Wspomaga ich w tym nasz system monitorujący czas pracy naszego zespołu. 

Bezpieczeństwo

Usługi kurierskie lokalne świadczymy bezpośrednio, tj. za pomocą własnego zaplecza – zasobów ludzkich, środków transportu i systemu technologicznego. Przekłada się to bezpośrednio na jakość naszych działań. Dzięki lokalizacji GPS cały czas wiemy gdzie znajduje się Państwa paczka. Wszystkie przesyłki które dostarczamy są ubezpieczone. 

Ekologia

Wszystkie nasze działania staramy się godzić z troską o środowisko naturale. Chcemy być postrzegani jako firma odpowiedzialna społecznie. Jeśli to możliwe nasi kurierzy korzystają z publicznych środków transportu np. metro lub realizują usługę rowerem. Wymieniamy swoją flotę i inwestujemy w samochody z napędem elektrycznym.   

Innowacje

Nie zatrzymujemy się w miejscu. Przed nami kolejne inwestycje w sprzęt, oprogramowanie i ludzi. Chcemy doskonalić nasze usługi i poszerzać ich zakres, tak aby nasi Klienci mieli jak największą satysfakcję ze sposobu w jaki pracujemy. Rozwijamy się w kierunku jeszcze większej elektronizacji i automatyzacji naszych usług. 

Dlaczego dostawę przesyłek kurierskich warto zamawiać bezpośrednio w firmie kurierskiej?

Jesteśmy prawdziwą firmą kurierską. W odróżnieniu od pośredników (brokerów) którzy jedynie przyjmują zlecenia, my posiadamy własne zasoby aby realizować usługi kurierskie na terenie Warszawy. Dla klienta oznacza to większe bezpieczeństwo, wyższą jakość oraz krótszy czas dostawy. Jako firma kurierska kontrolujemy czas i sposób realizacji usługi kurierskiej od początku do końca. Mamy kontrolę nad kurierem i paczką którą kurier dostarcza. Zlecający przesyłkę ma lepszy kontakt z przewoźnikiem. Bezpośrednia współpraca to także skrócony czas reakcji na zgłoszenia a także szybsza obsługa ewentualnych reklamacji.

Kadra zarządzająca

Naszą firmę wyróżnia zespół  – niesamowici ludzie którzy dzielą wspólną pasję do realizacji usługi Same Day na terenie Warszawy. Naszym celem jest dalszy rozwój spółki i obsługa Klienta na najwyższym poziomie. Wierzymy, że przy pomocy najnowszych technologii,  uda nam się osiągnąć pozycję lidera lokalnym na rynku.

Mirosław Muszyński, Członek Zarządu Goniec Sp. z o.o. 

Niekonwencjonalne rozwiązania w lokalnej logistyce pozwalają nam na prężny rozwój spółki. Chcemy być postrzegani jako firma odpowiedzialna społecznie. Inwestujemy w samochody z napędem elektrycznym, zamierzamy zrezygnować z tradycyjnych listów przewozowych na rzecz dokumentacji elektronicznej. 

Maciej Kosterski, Dyrektor Operacyjny Goniec Sp. z o.o. 

Zamawiasz większe ilości paczek miesięcznie? Jako Klient biznesowy możesz oczekiwać od nas większej elastyczności.

W przypadku stałych Klientów jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Państwa indywidualnych oczekiwań i wymogów. Negocjacji podlegają ceny dostaw przesyłek, czas i terminy realizacji usługi a także wszelkie inne warunki współpracy. 

Referencje naszych Klientów