Na coraz większe zainteresowanie sklepów internetowych dostawą w modelu „Same Day”, a więc modelu w którym Klient sklepu on-line składa zamówienia i tego samego dnia otrzymuje przesyłkę, wychodzimy naprzeciw, proponując specjalny pakiet narzędzi skierowanych dla sektora E-COMMERCE.

Integracja

Sprawny przepływ informacji pomiędzy systemem klienta a firmą kurierską to znaczne skrócenie czasu na przygotowanie przesyłek oraz przekazanie ich do dystrybucji.

Okna Czasowe

Elastyczność w doborze terminów realizacji zleceń, zwiększa skuteczność doręczeń tym samym zadowolenie klienta końcowego.

Bieżąca informacja

Informowanie odbiorcy przesyłki o aktualnym statusie jego zamówienia daje mu poczucie bezpieczeństwa oraz dbałości o klienta.

Jak to działa w praktyce?

Odbiór i dostawa przesyłek odbywa się w określonych przedziałach czasowych (oknach). Standardowo oferujemy 3 okna odbioru i 3 okna dostawy. Okna te mogą jednak zostać dostosowane do Państwa potrzeb. Aby mieć pewność dostawy tego samego dnia zamówienie musi być złożone najpóźniej do określonej godziny.

Nasze standardowe okna odbioru i dostawy wyglądają następująco:

Waga paczki do 10 kg.

Korzyści dla sklepów internetowych z usługi "Same Day"

Budowanie pozycji lidera w swojej branży

W Polsce ekspresowa dostawa to wciąż nowość. Jednak w najbliższym czasie należy spodziewać się gwałtownego wzrostu zainteresowania tego typu usługą. Oferując dostawę „Same Day” już teraz, mają Państwo szanse zyskać przewagi konkurencyjne.

Podążanie za światowymi trendami

Na świecie model szybkiej dostawy testują i wdrażają potęgi handlu, takie jak Amazon czy E-bay. Dzięki współpracy z nami mogą im Państwo nie ustępować pod względem czasu dostawy przesyłki.

Maksymalizacja satysfakcji Klienta e-sklepu

Celem błyskawicznej dostawy jest podniesienie satysfakcji Klienta. Badania pokazują że zaraz za ceną towaru, największą wagę Klienci sklepów internetowych przywiązują właśnie do szybkości dostawy, a także możliwości śledzenia co dzieje się z przesyłką.

W kraju ponad 90% sklepów internetowych oferuje możliwość dostarczenia produktu za pomocą firmy kurierskiej. Tę formę dostawy wybierają też najchętniej kupujący. Dołącz do nielicznych sklepów w Polsce które oferują dostawę w dniu złożenia zamówienia! Poznaj naszą szczegółową ofertę. 

Zapraszamy do kontaktu tel. 533 377 353