Goniec Sp. z o.o. od ponad 20 lat działa jako stabilny partner dla małych jaki i średnich przedsiębiorstw, a także korporacji w zakresie codziennej obsługi korespondencji i przesyłek. Wśród naszych Klientów są przedsiębiorstwa działające w branży: dystrybucyjnej, lotniczej, e-commerce, medialnej, muzycznej, prawniczej etc. Znamy Państwa potrzeby, wiemy jednak że każdy z Klientów może mieć odmienne oczekiwania co do warunków współpracy. Dlatego umowa biznesowa z naszą spółką to gwarancja indywidualnego i elastycznego podejścia. 

Usługi kurierskie dla firm z Warszawy

Dostawa tego samego dnia

Istotą naszej oferty dla klientów z Warszawy jest realizacja usług w modelu „Same Day”, a zatem odbioru i dostawy przesyłek tego samego dnia w określonych przedziałach czasowych. 

Ekspresowa realizacja usług

Jesteśmy w stanie realizować zlecenia błyskawicznie – w czasie nawet poniżej 2 godzin. Oznacza to że w tym przedziale odbierzemy i dostarczymy przesyłkę pod wskazany adres.

Serwis krajowy i międzynarodowy

Naszą lokalną ofertę uzupełnia obsługa zleceń krajowych i międzynarodowych, które realizowane są przy pomocy naszych partnerów.

Stała umowa z Goniec Sp. z o.o. to dla firm przede wszystkim:

Elastyczna oferta

Indywidualne rozmowy pozwalają dopasować naszą ofertę do potrzeb danego Klienta. Zdajemy sobie sprawę że specyfika każdego biznesu może być inna. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta, jesteśmy w stanie dostosować nasze standardowe warunki współpracy do modelu biznesowego Klienta.  

Wysoka skuteczność czasu doręczeń

Na terenie Warszawy możemy pochwalić się skutecznością doręczeń na poziomie 99,98%. Oznacza to, że niemal wszystkie doręczenia realizujemy w umówionym czasie określonym umową. Wynika to z faktu, że w stolicy serwis realizujemy wyłącznie za pomocą własnych zasobów sprzętowych i ludzkich. 

Korzystne warunki cenowe

Każdy Klient może liczyć na własny indywidualny cennik usług. Cena uzależniona jest m.in. od wolumenu nadawanych paczek, częstotliwości realizacji usług, zakresu i warunków współpracy. Cena podlega negocjacjom i ustalana jest indywidualnie w zależności od w/w czynników. 

Co jeszcze zyskuje Klient biznesowy?

Dostęp do panelu Klienta

Łatwy i intuicyjny panel Klienta pozwala zautomatyzować proces składania zleceń. Umożliwia także pełną kontrolę nad realizacją usług kurierskich. 

Pewność i bezpieczeństwo

Serwis lokalny realizowany jest wyłącznie przy pomocy własnych pracowników. Nasz zespół tworzą odpowiedzialni kurierzy. 

Kompetentną obsługę

W razie problemów – pomocy udzielą pracownicy Działu Obsługi Klienta. Cały czas mają Państwo także kontakt do kuriera realizującego dostawę.

Ubezpieczenie

Każda nasza przesyłka jest ubezpieczona jest standardowo do kwoty 1000 PLN. 

Bezpośrednia realizacja usług

Przesyłki dostarczane są bezpośrednio z punktu A do B. Nie korzystamy z sortowni co powoduje oszczędność czasu i eliminuje błędy.

Spokój i komfort

Sprawdzony partner biznesowy to najlepsza gwarancja satysfakcji z jakości obsługi. 

O skuteczności i jakości naszej pracy świadczą referencje jakie uzyskujemy od dotychczasowych parterów biznesowych

Stali klienci otrzymuję dostęp do panelu Klienta.

Panel Klienta oferuje szereg funkcjonalności takich jak:  

  • zlecanie przesyłek w serwisie miejskim, krajowym i zagranicznym
  • przeglądanie listy zleceń aktualnych i archiwalnych
  • sprawdzanie statusu przesyłki
  • przeglądanie płatności
  • budowanie list odbiorców
  • drukowanie listów przewozowych
  • drukowanie etykiet
  • eksport listy zleceń, płatności
  • import i eksport odbiorców
  • edycja profilu

Zapraszamy do omówienia stałej współpracy z Goniec Sp z o.o. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu tel. 533 377 353

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Specjalna oferta dla sektora e-commerce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ekspresowej dostawy dedykowaną sklepom internetowym. 

Poznajmy się bliżej

Zapraszamy do poznania ludzi którzy stoją za Gońcem. Zobaczycie Państwo jak pracujemy i jakimi wartościami kierujemy się w naszej działalności.